Registrul lectorilor


Cod lector Data inregistrarii Nume E-Mail Observatii Data radierii
L-0226  23-08-2011  Pop Marius  mariuspop_sm@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0227  23-08-2011  Pop Dana  dana.pop@brd.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0228  23-08-2011  Plopeanu Fanel  fanel.plopeanu@asfromania.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0229  30-08-2011  Florea Mihaela Cristina  mflorea2003@yahoo.com   
L-0230  30-08-2011  Abrudan Carmen Melania  office@kundenconference.ro  atestat provizoriu (30.08.2013)  21-06-2016 
L-0231  30-08-2011  Preotu Doina  doina.calin@omniasig.ro  atestat provizoriu (30.08.2013)  21-06-2016 
L-0232  30-08-2011  Preotu Catalin Nardi  catalin.preotu@gmail.com  atestat provizoriu (30.08.2013)  21-06-2016 
L-0233  30-08-2011  Herinean Dorel  dorel_herinean@yahoo.com  atestat provizoriu (30.08.2013)  21-06-2016 
L-0234  30-08-2011  Felner Sanda Camelia  sandafelner@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0235  06-09-2011  Lacatus Cristian Dorel  dorel.lacatus@gmail.com   
L-0236  06-09-2011  Ionescu Sebastian Octavian Ion  ionescu.sebi@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0237  06-09-2011  Pascu Iulian  iulian.pascu@mediatis.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0238  06-09-2011  Vass Csaba  vass_csaba_ing@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0239  06-09-2011  Buglea Adriana  adriana.buglea@bestjob4you.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0240  06-09-2011  Ceausila Georgiana  ceausilageorgiana@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0241  06-09-2011  Lemnaru Dana Maria  dana.lemnaru@allianztiriac.ro   
L-0242  06-09-2011  Simion Paul  paulsimion.ro@gmail.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0243  13-09-2011  Bodnaras Cristina Emilia  cristina.bodnaras@asfromania.ro   
L-0244  20-09-2011  Roman Ion  neluionroman@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0245  20-09-2011  Nedelcu Marius Ioan  marius.nedelcu@rdslink.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0246  06-09-2011  Souvannasouck Antonio  a.souvannasouck@asigest.ro   
L-0247  27-09-2011  Ghemes Adriana Angela  adriana.ghemes@bcrasig.ro  atestat provizoriu (27.09.2013)  21-06-2016 
L-0248  27-09-2011  Covaciu Severica Rodica  severica.covaciu@yahoo.com  atestat provizoriu (27.09.2013)  21-06-2016 
L-0249  27-09-2011  Tudoroiu Mihail Daniel  dan.tudoroiu@yahoo.com  atestat provizoriu (27.09.2013)  21-06-2016 
L-0251  11-10-2011  Greceanu Sorin Mihail  sorin.greceanu@fpvs.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
Inapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Inainte