Registrul lectorilor


Cod lector Data inregistrarii Nume E-Mail Observatii Data radierii
L-0051  31-08-2010  Dobrea Catalin  dobreacatalin@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0052  31-08-2010  Popescu Mihail  lotuds@gmail.com  atestat provizoriu (31.08.2012)  21-06-2016 
L-0053  07-09-2010  Andriescu Dan  dan_andriescu9@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0054  07-09-2010  Gaba Florian Daniel  florian.gaba@profiduciaria.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0055  14-09-2010  Deliorga Danut  danut.deliorga@yahoo.com   
L-0056  14-09-2010  Visan Marie - Jeanne Antonia  marie.visan@asfromania.ro; marie-visan@yahoo.com   
L-0057  14-09-2010  Nistor Serban Corneliu  nistorsc@gmail.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0058  14-09-2010  Joseanu Aurel Catalin  catalin.joseanu@gmail.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0059  21-09-2010  Neumaier Bernhard  bernhard.neumaier@kundenbroker.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0060  21-09-2010  Filimon Cristian Petre  cristian.filimon@ovb.ro  atestat provizoriu (21.09.2012)  21-06-2016 
L-0061  21-09-2010  Guruianu Alis Daniela  alis.guruianu@bcrasig.ro  atestat provizoriu (21.09.2012)  21-06-2016 
L-0062  21-09-2010  Neumaier Edith  edith.neumaier@kundenbroker.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0063  28-09-2010  Sava Vasile  vasile.sava@brd.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0064  28-09-2010  Filip Bogdan Liviu  bfilip_2000@yahoo.com   
L-0065  28-09-2010  Serdean Pavel Dorin  dorinpavel@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0066  04-10-2010  Fratila Maria  adr.fratila@gmail.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0067  04-10-2010  TOTOLICI ILEANA ADRIANA  ileana1805@yahoo.com    07-12-2010 
L-0068  04-10-2010  Matei George Victor  george.matei@bcrasig.ro  atestat provizoriu (04.10.2012)  21-06-2016 
L-0069  04-10-2010  Comsa Marina Sorina  sorina.comsa@ymail.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0070  04-10-2010  Nitescu Bogdan  bogdan.nitescu@eureko.ro   
L-0071  04-10-2010  Jurja Alex Cosmin  alex.jurja@eureko.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0072  04-10-2010  Iliescu Mioara  mioara.iliescu@eureko.ro   
L-0073  04-10-2010  Racovitan Iulia  iulia.racovitan@eureko.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0074  04-10-2010  Duca Vasile  duca_vasile@yahoo.com   
L-0075  04-10-2010  Popescu Nicolae  nicradnic@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
Inapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Inainte