Registrul lectorilor


Cod lector Data inregistrarii Nume E-Mail Observatii Data radierii
L-0151  21-01-2011  Matea Leonard  leonard.matea@gmail.com   
L-0152  21-01-2011  Dima Ionel  ionel.dima@avus.ro   
L-0153  15-02-2011  Tandea Petru Mihai  tandea_mihai@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0154  29-03-2011  Todor Cosmin Bogdan  cosmin.tudor@groupama.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0155  29-03-2011  Agapie Mariana  mariana.agapie@gmail.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0156  29-03-2011  Bohateret Georgeta  gbohateretz@yahoo.com; gbohateret@csa-isc.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0157  29-03-2011  Herdea Eugen Adrian  eugen@cbasig.ro   
L-0158  29-03-2011  Cretu Radu Mircea  radu.cretu@uniqa.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0159  29-03-2011  Patrascu Marius Alexandru  marius.patrascu@uniqa.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0160  29-03-2011  Vararu Carmen Veronica  carmen.vararu@omniasig.ro  atestat provizoriu (29.03.2013)  21-06-2016 
L-0161  29-03-2011  Ciorba Dorinel  dorinelciorba@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0162  29-03-2011  Sandu Simona Claudia  sanduclaus@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0163  29-03-2011  Dogeanu Cornelia Elena  cornelia.dogeanu@asitokapital.ro  atestat provizoriu (29.03.2013)  21-06-2016 
L-0164  29-03-2011  Cozmin Eliza  eliza.cozmin@gmail.com   
L-0165  12-04-2011  Georgescu Mihaela  alina.georgescu@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0166  12-04-2011  Asoltanei Adina  adina.asoltanei@alico.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0167  12-04-2011  Apostol Alexandru  alexandru.apostol@maxygo.ro   
L-0168  12-04-2011  Radu Daniela Georgeta  daniela.radu@grawe.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0169  12-04-2011  Ronai Mihai Cosmin  mihai.ronai@grawe.ro; mihai_ronai@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0170  12-04-2011  Galan Dorel  dorel.galan@grawe.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0171  12-04-2011  Oprea Lucian Daniel  oprealucian1961@yahoo.com  Atestat provizoriu (12.04.2013)  21-06-2016 
L-0172  12-04-2011  Floarea Vasile Marius  mariusfloarea@insurance-training.eu   
L-0173  05-05-2011  Argint Sevastian  office@kundenconference.ro  Atestat Provizoriu (05.05.2013)  21-06-2016 
L-0174  05-05-2011  Moldovan Emil Cosmin  cosmin.moldovan@uniqa.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0175  05-05-2011  Lipovanu Mihaela Cristina  cristinalipovanu@cleverwaytraining.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
Inapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Inainte