Registrul lectorilor


Cod lector Data inregistrarii Nume E-Mail Observatii Data radierii
L-0277  22-11-2011  Anghel Florin Dan  florin@trainingcapital.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0278  22-11-2011  Nicolescu Andreea Catalina  andreea_catalina_nicolescu@yahoo.com   
L-0279  13-12-2011  Boanca Viorel  broker.vioile@gmail.com  Atestat provizoriu (18.10.2013)  21-06-2016 
L-0280  13-12-2011  Frost Catalin  catalin.frost@grawe.ro  Atestat provizoriu (18.10.2013)  21-06-2016 
L-0281  13-12-2011  Tudoroiu Cosmina  cosmina_tudoroiu@yahoo.com  Atestat provizoriu (18.10.2013)  21-06-2016 
L-0282  13-12-2011  Avram Ioana Valentina  ioana.avram@platinumasigurari.ro  Atestat provizoriu (18.10.2013)  21-06-2016 
L-0283  19-12-2011  Bora Viorica  bvio2004@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0284  20-12-2011  Naftan Viorel  vio_naftan@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0285  17-01-2012  Dobre Melus  melus.dobre@airbroker.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0286  07-02-2012  Ghita Valerius Gabriel  vali.ghita@gmail.com  Atestat provizoriu(07.02.2014)  21-06-2016 
L-0287  07-02-2012  Tomiuc Cecilia Cristina  cecilia.tomiuc@safe-invest.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0288  07-02-2012  Baltasiu Sorin Stefan  sorin.baltasiu@alliantztiriac.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0289  07-02-2012  Petrescu Raducu Marian  radu.petrescu@asfromania.ro   
L-0290  07-02-2012  Bodnar Daniel  danieldbodnar@gmail.com  Atestat provizoriu(07.02.2014)  21-06-2016 
L-0291  07-02-2012  Flucus Mariana  mariana.flucus@gmail.com  Atestat provizoriu(07.02.2014)  21-06-2016 
L-0292  07-02-2012  Voicu Cristian  aluvoicu@gmail.com   
L-0293  07-02-2012  Moldoveanu Traian  traian_moldoveanu@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0294  07-02-2012  Marzavan Dan Cristian  dan.marzavan@allianz.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0295  21-02-2012  Rosu Oana Karina  karina_laptop@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0296  28-02-2012  Marin Beatrice Ioana  marinbioana@gmail.com   
L-0297  28-02-2012  Prigoreanu Stefan Emanuel  stefan.prigoreanu@myinsurance.ro   
L-0298  06-03-2012  Covaci Alina Monica  astriblea@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0299  06-03-2012   Bartus Elisabeta Ioana  elisabeta.bartus@allianztiriac.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0300  06-03-2012  Gal Florian  florian.gal@gmail.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0301  06-03-2012  Racolta Steluta Carmen  steluta.racoltea@rsc-consulting.ro; rasteli2004@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
Inapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Inainte