Registrul lectorilor


Cod lector Data inregistrarii Nume E-Mail Observatii Data radierii
L-0001  12-07-2010  Mitroi Paul  paul.mitroi@asfromania.ro   
L-0002  12-07-2010  Constantinescu Dan  dconstantinescu@ima-imi.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0003  12-07-2010  Scarlat Valentin Petre  valentinp_scarlat@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0004  12-07-2010  Serban Sorinel  iulia_srbn@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0005  12-07-2010  Munteanu Gabriela  iulia_srbn@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0006  12-07-2010  Pitu Vasilica  iulia_srbn@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0007  27-07-2010  Moldovan Lenuta  nushamoldovan@yahoo.com   
L-0008  27-07-2010  Irimia Dan  irimia_dany@yahoo.com   
L-0009  03-08-2010  Ionita Artur  artur.ionita@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0010  03-08-2010  Domide Gherasim Solovestru  gdomide@rdslink.ro; gherasim.domide@ubm.ro   
L-0011  03-08-2010  Halalau Mihai  mhalalau@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0012  03-08-2010  Teletin Claudia  claudia.teletin@gmail.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0013  03-08-2010  Neagu Doina  dneagu@csa-isc.ro, doina_neagu@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0014  03-08-2010  Pirvulescu Madalina Elena  mepirvulescu@yahoo.com  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0015  03-08-2010  Sima Camelia Georgeta  camelia07sima@yahoo.com   
L-0016  10-08-2010  Savescu Daniel  daniel.savescu@bcrasig.ro  atestat provizoriu (10.08.2012)  21-06-2016 
L-0017  10-08-2010  Stoica Eugen  stoica.eugen@yahoo.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0018  10-08-2010  Petrescu Maria  maria.petrescu@bcrasig.ro  atestat provizoriu (10.08.2012)  21-06-2016 
L-0019  10-08-2010  Chiriacescu Alexandru  alexandru.chiriacescu@bcrasig.ro  atestat provizoriu (10.08.2012)  21-06-2016 
L-0020  10-08-2010  Oltean Gabriel Vasile  gabriel.oltean@bcrasig.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0021  10-08-2010  Chitic Dan Alexandru  dan.chitic@bcrasig.ro; d.chitic121@yahoo.com   
L-0022  10-08-2010  Stoian Florenta  florenta.stoian@bcrasig.ro; florenta.stoian@yahoo.com   
L-0023  10-08-2010  Calinoiu Codruta Liliana  codruta.calinoiu@bcrasig.ro  Radierea din Registrul Lectorilor în conformitate cu prevederile Art. 12 lit. c) din Ordinul nr. 8/2012 pentru punerea în aplicare a Normelor privind activitatea furnizorilor de programe educationale si atestarea lectorilor în domeniul asigurarilo  21-11-2016 
L-0024  10-08-2010  Popa Georgeta  georgeta.popa2017@gmail.com; popa.georgeta@omniasig.ro   
L-0025  10-08-2010  Coteanu Elena Camelia  elena.tobescu@bcrasig.ro   
Inapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Inainte